Seznamovací kurz

Nástup do prváku může být někdy trochu nepříjemný. Ocitneš se v naprosto jiném, cizím prostředí, v obklopení neznámých lidí. Někdo z téhle situace dokáže vybruslit bravurně, někdo potřebuje popostrčit. Co ale budou potřebovat všichni? Fakultní seznamovák. Je jedno, jestli jdeš na bakaláře nebo navazujícího magistra, jestli máš v přihlášce management nebo procesní řízení, prezenční nebo kombi formu. Tady prostě nesmíš chybět.

3 dny ve vybaveném sportovním areálu uprostřed divoké přírody s tvými novými spolužáky a staršími studenty. To je oficiální Seznamovací kurz Fakulty managementu. Akce, na kterou přijedete jako cizí lidé a odjedete společně jako přátelé, které čeká několik let trvající studentský život.

Se seznamovacím kurzem na tebe bude čekat od středy 6. do pátku 8. září 2023 ve sportovním areálu VŠE v Dobronicích u Bechyně. My, organizátoři seznamováku, jsme tví starší spolužáci. S organizací máme už bohaté zkušenosti a věř nám, když říkáme, že nudit se rozhodně nebude nikdo z nás. Co všechno tě bude čekat letos? Spousta sportovních aktivit, týmové hry, relax na sluníčku, prostě toho zažiješ víc než dost. Hlavně ale poznáš své nové spolužáky, bez toho by to zkrátka nešlo. A protože tě chceme seznámit se vším, co je potřeba, budou tě čekat i informace o fakultě, o studijním systému nebo třeba o nástrahách studia a o tom, jak se jim vyhnout. Představíme ti také fakultní studentské spolky, které ti budou dělat společnost v průběhu akademického roku. A když to půjde dobře, potkáš se na seznamováku i s vedením fakulty nebo třeba s některým z doktorandů. Uvidíš, že bavit se fakt umíme a že víme, jak to spojit i se školou. Stejně tak, jak to budeš určitě dělat ty, až v září vejdeš poprvé na fakultu.

Za kolik?

Tři dny od rána do noci našlapané akcí tě budou stát jen 2400 Kč. Co všechno za to dostaneš?

• ubytování v pohodlných chatkách
  • plnou penzi – o jídlo se nemusíš vůbec starat
  • ceny pro vítěze různých soutěží – budou to spíše drobnosti, ale rozhodně potěší
  • sportovní vyžití – kanoe, kajaky, kola, badminton, baseball, floorbal, basketbal, fotbal, házená, lanové centrum, deskové hry, karetní hry, prostě všechno, co pro tebe přichystáme
  • to nejcennější, co za žádné peníze nekoupíš – zážitky, nová přátelství a důležité informace a rady ke studiu

Chci jet!

Tuhle party ještě před tvým prvním velkým dnem zkrátka chceš zažít. Stačí ti k tomu jeden jednoduchý krok – registrace. Běž na oficiální web Seznamováku Fakulty managementu a přihlaš se. Vyplň základní údaje o sobě, vyber si Fakultu managementu a velikost trička a už se můžeš jen a jen těšit. Pokud nevíš, kde jsou Dobronice u Bechyně, nechce se ti zajišťovat si vlastní dopravu a nebo chceš prostě jen naskočit do seznamováku od úplného začátku, můžeš si přiobjednat za menší příplatek i odvoz společným busem přímo z Prahy.

Další info

Stačí jen zaregistrovat se. Ihned poté si tě vezmeme do parády, aby ti neutekla žádná důležitá informace.