Veřejná debata se studenty z oblastí postižených válečným konfliktem

V úterý 8. března 2022 od 16:00 hod proběhne v učebně 225 na Fakultě managementu veřejná debata se studenty všech oblastí zasažených ozbrojeným konfliktem na Ukrajině. V debatě nás studenti ze všech oblastí postižených konfliktem uvedou do procesu pochopení toho, jak vše vnímají a jakou formou je můžeme podpořit, jakou pomoc od nás potřebují a co my všichni jako členové akademické obce Fakulty managementu VŠE můžeme v této krizové situaci nabídnout jejich krajanům, blízkému okolí a společnosti jako celku.

Součástí debaty bude také shrnutí toho, jaké aktivity Fakulta managementu doposud ve své roli koordinátora pomoci v Jindřichově Hradci realizovala. Zároveň bude představeno nově zřízené fakultní Komunitní centrum pro uprchlíky z Ukrajiny.