26. reprezentační ples Fakulty managementu VŠE

18. února
2023

Připravte si ty nejdůležitější věci, popadněte svou letenku a poleťte s námi na chvíli tam, kde zapomenete na všechny starosti. Po nekonečných třech letech je tady opět reprezentační ples Fakulty managementu VŠE, tentokrát už s číslovkou 26. V sobotu 18. února 2023 se s námi vydejte na cestu do ráje, kde vás bude čekat to, co jednou za čas potřebuje každý z nás – hudba, zábava a přátelé.

I tentokrát se na vás budeme těšit v Kulturním centru Jitka Otín. Gate pro odlet se otevírá ve 20:00 a po check-inu a bezpečnostní kontrole už vás čeká večer v ráji, který si zkrátka užijete.

Business třída (sezení u stolu) vás tentokrát vyjde na 350 Kč, economy třída (stání) 300 Kč. Letenku pro sebe i své přátele si rezervujte na této stránce.

Rezervace vstupenek

Plánek sálu a dostupnost míst

26. reprezentační ples Fakulty managementu VŠE