Drobná finanční sbírka pro návštěvníky Komunitního centra na Fakultě managementu

Jednou ze služeb Komunitního centra pro uprchlíky z oblastí postižených válečným konfliktem je celodenní možnost hlídání dětí, kterou zajišťují naši studenti a další dobrovolníci ze zapojených organizací. Kromě plně vybaveného dětského koutku je však potřeba poskytnout nejen dětem, ale i dalším návštěvníkům Komunitního centra alespoň základní občerstvení. Teplou polévku a moučník bude pro tyto osoby zajišťovat Bufet Fakulty managementu. Všichni, kdo budou chtít alespoň trochu pomoci, mohou přispět do sbírky určené na nákup surovin, z nichž se bude toto základní občerstvení v bufetu připravovat. Nemusí se v žádném případě jednat o vysoké částky, každá koruna v tomto okamžiku pomáhá.

Libovolný příspěvek je možné vhodit do označené karafy přímo v bufetu.