Jindřichohradecké podnikatelské fórum 2022

Jindřichohradecké podnikatelské fórum 2022

 

Jak začít s podnikáním v regionu Jindřichova Hradce? Jak stabilizovat svou firmu nebo jakým způsobem vyhledávat podporu při podnikání? To jsou základní otázky, jejichž odpovědi přinese 1. ročník Jindřichohradeckého podnikatelského fóra. Přednášky, networking, prezentace dostupných forem podpory podnikání, raut. To vše zcela zdarma pro všechny účastníky akce, která proběhne ve čtvrtek 16. června 2022 od 9:00 v prostorách Fakulty managementu.

Jedním ze základních pilířů strategického plánu rozvoje města Jindřichův Hradec je vytvoření prostředí pro rozvoj a podnikání, k čemuž má pomoci i Jindřichohradecké podnikatelské fórum. To usiluje o co největší míru propojení podnikatelů nejen se zástupci města a regionu, ale i s dalšími firmami a organizacemi, které se podporou a pomocí při podnikání zabývají. Jindřichohradecké podnikatelské fórum tak společně s Fakultou managementu Vysoké školy ekonomické v Praze připravuje Město Jindřichův Hradec, Agentura pro podporu investic a podnikání CzechInvest, Jihočeská hospodářská komora a Jihočeský vědeckotechnický park.

Fakulta managementu Vysoké školy ekonomické v Praze
Město Jindřichův Hradec
CzechInvest
Jihočeská hospodářská komora
Jihočeský vědeckotechnický park

Registrace

Akce je zcela zdarma. Abychom však mohli vše co nejvíce přizpůsobit návštěvníkům, potřebujeme dopředu znát některé základní údaje a především počet hostů, kteří se rozhodnou „být u toho“. Registrace je velmi jednoduchá a nezabere vám více než jednu minutu.


Chcete prezentovat svou firmu?


Akce je spolufinancována z prostředků Evropské unie v rámci projektu reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002342 „Rozvoj vzdělávací a dalších činností a podpora kvality na VŠE v Praze”