Junior manažerská akademie

Junior manažerská akademie FM VŠE (dále jen JMA) je soutěž pro 3 – 5 členné týmy složené ze studentů třetích a čtvrtých ročníků středních škol. Studenty čeká řešení reálného manažerského problému některé z partnerských organizací Fakulty managementu VŠE.  

Soutěžní týmy se dostávají do světa manažerské praxe a získávají jedinečnou příležitost ukázat, jak budou schopni řešit situace a problémy, které nejsou pouhými slovními úlohami ze školních skript a učebnic, ale mají reálné rozměry. Týmy, které v soutěži uspějí, získají kromě nových zkušeností i věcné ceny, osvědčení o účasti a především neocenitelnou zpětnou vazbu přímo od zástupců partnerské organizace.


Pravidla Junior manažerské akademie 

  • Týmy mají na nalezení řešení čas od konce dubna do konce května.  
  • Týmy získají potřebné znalosti během dvou dnů na Fakultě managementu. Informace se také dozvědí v průběhu exkurze, která proběhne přímo v zadavatelské společnosti. Všechny potřebné materiály a podklady jsou stále dostupné online. Budete vždy vědět, co máte dělat! 
  • Týmy jsou krok za krokem vedeny instrukcemi v pracovním listu a mají k dispozici podporu při řešení nejasností.
  • Týmy získají zpětnou vazbu na svá řešení a mají dostatek času je vylepšit. 
  • Týmy svůj finální návrh prezentují na setkání na Fakultě managementu, kde se potkají i se zástupci partnerské organizace, která zadávala projekt k řešení.