Tomáš Kincl – University of Lisbon

Název hostitelské vysoké školy: ISEG – Lisbon School of Economics and Management, University of Lisbon

Termín: 15. 11. 2021 – 21. 11. 2021

Přístup k hostujícím zaměstnancům
Kolegové jsou milí a prokazují zájem o rozšiřování partnerství. Je ale pravdou, že existuje rozdíl mezi pracovníky International Office a dalšími představiteli instituce.
Vybavení školy (fakulty / pracoviště)
ISEG je součástí jedné z největších portugalských univerzit a jedná se o jednu z nejlépe hodnocených business fakult v zemi.
Doprava
Nelétejte s TAP Portugal (což bude těžké vzhledem k tomu, že se jedná o národního dopravce). Po městě Bolt/Uber, lze i elektro koloběžky, pokud se na to cítíte.
Kvalita ubytování
Záleží na konkrétní volbě hotelu.
Atraktivita místa (města)
Lisabon je kosmopolitní a vibrantní město, zejména kuchyně je silně návyková.
Celková spokojenost
Hlavní přínosy pro osobní rozvoj Z pohledu osobního rozvoje nelze čekat dramatické změny, na to je pobyt příliš krátký, nicméně z pohledu vysílající instituce vnímám významně vyšší potenciál pro spolupráci. Tento posun by bylo možné jen těžko učinit bez osobní návštěvy pracoviště.