Dny otevřených dveří a veletrhy

Fakulta managementu pravidelně pořádá dny otevřených dveří. Pro zájemce o studium v akademickém roce 2021/2022 proběhnou dny otevřených dveří v následujících termínech:

Dny otevřených dveří probíhají za normálních okolností přímo na Fakultě managementu a jsou vedeny velmi neformálně, a to formou snídaně s přednáškou, prohlídkou budovy, prohlídkou kolejí a města. V roce 2021 bohužel proběhnou pouze ve virtuální on-line formě na Youtube kanálu Fakulty managementu.

Proč jít právě k nám?

1. I když nesídlíme v hlavním městě, stále jsme hrdým členem svazku fakult Vysoké školy ekonomické v Praze. Studiem u nás získáš všechny výhody této silné značky, která se pravidelně umisťuje na prvních příčkách v žebříčcích nejlepších ekonomicko-manažerských škol střední a východní Evropy.

2. Nabízíme ti studium ve všech třech stupních studia. Můžeš u nás vystudovat bakaláře, inženýra a můžeš si udělat i doktorát. A to vše jak v prezenční, tak v kombinované formě.

3. Chceš zjistit, jaké je to využít teoretické znalosti v praxi? Žádný problém. Máme pro tebe připraveny ve spolupráci s našimi partnerskými firmami a organizacemi každý semestr nové praktikantské pozice či stáže. Díky tomu zjistíš, zda se teorie a praxe liší a do svého profesního životopisu si můžeš zapsat, že máš za sebou minimálně jednosemestrální odbornou praxi.

4. Láká tě studium v cizině? Přemýšlíš nad tím, jaké to je zkusit si jeden semestr v zahraničí na jiné prestižní vysoké škole? Vysoká škola ekonomická v Praze jich má ve své partnerské síti více než 240, což znamená, že máš velkou šanci podívat se na tu svou vysněnou!

5. Nebaví tě jen sedět a studovat? Máš nápady, které chceš realizovat? Staň se členem některého z mnoha studentských spolků. Můžeš pořádat odborné přednášky či akce, mimostudijní neformální eventy, účastnit se charitativních aktivit, hrát divadlo, psát studentský časopis, hrát v kapele nebo pravidelně sportovat či dokonce vést sportovní kurzy.

6. To vše můžeš zažívat v magickém historickém městě s nekonečnou přírodou všude kolem. Uvidíš, že tě naše město i jeho okolí chytne za srdce.