Zahraniční výjezdy

V průběhu studia na Fakultě managementu můžeš během studia vycestovat do zahraničí a získat neocenitelné zkušenosti nejen se studiem a životem v zahraničí, ale především poznáš sebe a pořádně si procvičíš jazykové dovednosti. V rámci studia bakalářského i magisterského navazujícího studijního programu máš šanci uskutečnit studijní pobyt nebo pracovní stáž v zahraničí po dobu 12 měsíců během jednoho stupně vysokoškolského studia. Můžeš vyjet na studijní výměnný pobyt, pracovní stáž, nebo zkusit klidně oboje, podporu od nás získáš vždy.

Fakulta managementu je plně integrována do všech programů studentských mobilit a při plánování a realizaci zahraničních výjezdů tě nadstandardně podpoříme jak finančně, tak informačně.


Proč vyjet do zahraničí?

  1. Studuj na špičkových univerzitách po celém světě

  2. Poznej nová místa, osamostatni se a zdokonal své jazykové schopnosti

  3. Procestuj celý svět

  4. Získej zkušenosti a zážitky na celý život

  5. Obohať svůj životopis a zvyš svou hodnotu na trhu práce

  6. Získej nové kontakty a přátele na celý život


Jaké jsou možnosti zahraničních výjezdů?

Fakulta managementu nabízí několik různých možností, jak do zahraničí vycestovat. Stačí se rozhodnout, zda budeš chtít získat studijní nebo pracovní zkušenosti, na jak dlouho budeš chtít vycestovat a co od svého výměnného pobytu očekáváš. Poté zbývá jen zvolit si vhodnou formu výjezdu a vyjet za novými zkušenostmi a zážitky.

Chceš se rychle zorientovat v základních možnostech zahraničních výjezdů? Připravili jsme pro tebe krátký a přehledný informační leták, který shrnuje to nejpodstatnější. Pokud tě budou zajímat jednotlivé formy zahraničních výjezdů, můžeš je prozkoumat do detailu zde na webu.

Možnosti zahraničních výjezdů


 

Co o svém výjezdu říkají studenti?

Nejvíce se o zahraničních pobytech dozvíš z reálných zkušeností studentů, kteří už zahraniční studijní nebo pracovní pobyt zažili. Všechna jejich hodnocení a postřehy tě čekají v sekci Zprávy z výjezdu.