Proč studovat Fakultu managementu

Proč jít právě k nám?

  1. I když nesídlíme v hlavním městě, stále jsme hrdým členem svazku fakult Vysoké školy ekonomické v Praze. Studiem u nás získáš všechny výhody této silné značky, která se pravidelně umisťuje na prvních příčkách v žebříčcích nejlepších ekonomicko-manažerských škol střední a východní Evropy.

  2. Nabízíme ti studium ve všech třech stupních studia. Můžeš u nás vystudovat bakaláře, inženýra a můžeš si udělat i doktorát. A to vše jak v prezenční, tak v kombinované formě.

  3. Chceš zjistit, jaké je to využít teoretické znalosti v praxi? Žádný problém. Máme pro tebe připraveny ve spolupráci s našimi partnerskými firmami a organizacemi každý semestr nové praktikantské pozice či stáže. Díky tomu zjistíš, zda se teorie a praxe liší a do svého profesního životopisu si můžeš zapsat, že máš za sebou minimálně jednosemestrální odbornou praxi.

  4. Láká tě studium v cizině? Přemýšlíš nad tím, jaké to je zkusit si jeden semestr v zahraničí na jiné prestižní vysoké škole? Vysoká škola ekonomická v Praze jich má ve své partnerské síti více než 240, což znamená, že máš velkou šanci podívat se na tu svou vysněnou!

  5. Nebaví tě jen sedět a studovat? Máš nápady, které chceš realizovat? Staň se členem některého z mnoha studentských spolků. Můžeš pořádat odborné přednášky či akce, mimostudijní neformální eventy, účastnit se charitativních aktivit, hrát divadlo, psát studentský časopis, hrát v kapele nebo pravidelně sportovat či dokonce vést sportovní kurzy.

  6. To vše můžeš zažívat v magickém historickém městě s nekonečnou přírodou všude kolem. Uvidíš, že tě naše město i jeho okolí chytne za srdce.


Co u nás můžeš studovat?

Bakalářské studium

Bakalářské studium

Základní stupeň vysokoškolského studia tě připraví na nižší a střední manažerské pozice ve všech typech firem a organizací. Vybrat si můžeš ze dvou studijních programů, které ti pomohou budovat kariéru a díky kterým pochopíš, co všechno může obnášet management.

Magisterské navazující studium

Magisterské nav. studium

Prohlubovat, rozšiřovat a specializovat se v umění managementu? Jsi tu správně. Studovat navazujícího magistra můžeš i v případě, že máš za sebou zcela jiný obor. Navíc si budeš vybírat z několika vedlejších specializací, kde už půjdeš u konkrétních oblastí managementu až na dřeň.

Doktorské studium

Doktorské studium

Nejvyšší stupeň akademického vzdělání. Čeká tě náročný osobní rozvoj, rozšiřování vědeckých přístupů a aktivní zapojení do života fakulty. Ph.D. je ideální, pokud hledáš v budoucnu uplatnění v akademické nebo vědecko-výzkumné sféře, vysoce si ho však cení také velké korporace.