Zasedání vědecké rady Fakulty managementu /10. 1./

10. ledna
2024

Zasedání vědecké rady Fakulty managementu Vysoké školy ekonomické v Praze se uskuteční ve středu 10. ledna 2024 v 10:00 v zasedací místnosti děkana, FM JH č. 408

Program jednání

1. Přednáška Ing. Jiřího Dvořáka, Ph.D. na téma „Korporátní úroveň strategie a strategie vstupu na nový trh“ v rámci habilitačního řízení v oboru Management a obhajoba předložené habilitační práce.
  2. Přednáška Ing. Martina Janušky, Ph.D. na téma „Kritické faktory úspěchu konceptu PPI Public Procurement for Innovation (veřejné zakázky na podporu inovativních řešení)“ v rámci habilitačního řízení v oboru Management a obhajoba předložené habilitační práce.
  3. Informace k zahájení habilitačního řízení Mgr. Emila Velinova, Ph.D. (schválení habilitační komise).
  4. Různé