Bezpečnostní cvičení s Policií ČR
Policie ČR se v Jindřichově Hradci připravuje na rozsáhlé cvičení zaměřené na ochranu měkkých cílů u Fakulty managementu VŠE.
Díky spolupráci s Fakultou managementu VŠE v Jindřichově Hradci se cvičení pro zasahující hlídky uskuteční ve velmi zajímavých prostorách. Cvičení je naplánováno na čtvrtek 4. června 2026. V rámci cvičení dojde k částečnému omezení dopravy v Jarošovské ulici a okolí. Pohyb vozidel i chodců budou krátkodobě usměrňovat policisté. Cvičení začne krátce po osmé ráno a mělo by skončit odpoledne kolem čtvrté hodiny.
Množství policejní, hasičské i záchranářské techniky tak ve čtvrtek nebude znamenat ostrý zásah či nebezpečí pro občany, technika bude součástí policejního cvičení. Policejní a záchranářská vozidla budou odstavena mimo areál Fakulty managementu VŠE i areál 3. základní školy, a neměla by nijak občanům komplikovat dopravu. Vyučování na 3. základní škole nebude cvičením nijak narušeno.
Prosíme, respektujte pokyny policistů i záchranářů.