První ročník Jindřichohradeckého podnikatelského fóra nastínil možné podpory podnikání v regionu

Více než 50 návštěvníků z řad podnikatelů, jednatelů rodinných, malých a středních firem, zástupci organizací zabývajících se podporou podnikání a zástupci města Jindřichův Hradec. Ti všichni 16. června 2022 navštívili Fakultu managementu VŠE na historicky prvním ročníku Jindřichohradeckého podnikatelského fóra. Akce, kterou Fakulta managementu uspořádala společně s Městem Jindřichův Hradec, je dalším projektem vzájemné dlouhodobé spolupráce.

Návštěvníky čekal celodenní program, jehož hlavním cílem bylo předat co nejširší spektrum informací o všech dostupných formách podpory podnikání. Uvolněná a neformální atmosféra celého dne navíc napomáhala networkingu mezi jednotlivými hosty. Mezi partnery a spolupořadatele celé akce patřila také Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest, Jindřichohradecká pobočka Jihočeské podnikatelské komory a Jihočeský vědeckotechnický park. Na celém programu spolupracovaly také společnosti dm drogerie markt s.r.o., Agentura pro podnikání a inovace, E.ON, ViVa marketing, Banka Creditas či Fakulta informatiky a statistiky VŠE.

Celá akce byla finančně podpořena Městem Jindřichův Hradec, kterému tímto děkujeme.

Fakulta managementu Vysoké školy ekonomické v Praze
Město Jindřichův Hradec
Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest
Jihočeská hospodářská komora