6. ročník Studentské vědecko-odborné činnosti

14. května
2024

Šestý ročník soutěž pro studenty všech ročníků nejen Fakulty managementu, ale také jiných fakult a univerzit s ekonomickým zaměřením, proběhne ve čtvrtek 18. dubna 2024. Soutěž dává účastníkům jedinečnou možnost prezentovat metodické přístupy a výsledky jejich vědecké a odborné činnosti. V rámci srovnání s ostatními příspěvky a hlavně v diskusi získají účastníci cennou zpětnou vazbu. Zkušeností pro všechny bude také prezentace vlastní práce a přímé reagování na otázky v rámci odborné diskuse se členy komise. Nejúspěšnější tři účastníci získávají také finanční odměnu v podobě mimořádného stipendia. Všichni účastníci získají certifikát potvrzující účast na této konferenci.

• Registrace do soutěže a odevzdání práce: do 11. 5. 2024 (e-mailem irena.stejskalova@vse.cz)
  • Termín konání: úterý 14. 5. 2024, odpoledne (hybridně – na fakultě v učebně č. 109, online v MS Teams, kód pro připojení je MJkUwH)

Detailní info včetně šablony a výsledků z minulých ročníků je k dispozici na stránce soutěže.

6. ročník Studentské vědecko-odborné činnosti