Absolventské středy: Ladislav Jelen – Vratné lahve aneb ženeme cirkularitu do otáček

V rámci série Absolventské středy se 16. března od 18:00 představí absolvent Fakulty managementu,  Ing. Ladislav Jelen. Ve své přednášce na téma Vratné lahve aneb ženeme cirkularitu do otáček se zaměří na roli obalů v často zmiňovaných snahách firem o uhlíkovou neutralitu, o tom, proč jsou zálohy na obaly tak oblíbeným tématem a zda je opravdu potřeba u nás něco měnit nebo jak fungují čerstvě zavedené zálohy na PET a plechovky na Slovensku. Tato témata budou zasazena do rámce vhledu do jednoho z klíčových témat ESG strategie společnosti Coca-Cola HBC. Následnou diskuzi je možné rozšířit na další témata uhlíkové neutrality. Po akci se uskuteční neformální setkání s drobným rautem.

Přednáška proběhne v hybridní formě, tedy prezenčně (místnost RB 211 na Vysoké škole ekonomické v Praze) a on-line v Microsoft Teams.

Pro účast na akci je potřeba se předem zaregistrovat. Registrace je bezplatná.

Bližší informace o přednášce a o sérii Absolventské středy na Absolventském portálu VŠE.