Fakultní kulturní spolek: Vánoce na Fakultě managementu

4. prosince
2023
Čas Vánoc se neúprosně blíží a s ním přicházejí také adventní trhy pod patronátem studentského Fakultního kulturního spolku (FKS). Vánoce na Fakultě managementu proběhnou v pondělí 4. prosince 2023 od 12:00 ve dvoraně Fakulty managementu.
Akce je již tradičně určena nejen studentům a zaměstnancům fakulty, ale také široké veřejnosti Jindřichova Hradce i dětem. Na všechny návštěvníky budou čekat vánoční stánky především chráněných dílen, u nichž bude možné zakoupit řadu rukodělných drobností pro nejbližší.
Na ty nejmenší pak bude čekat Mikuláš, čert a anděl s jejich mikulášskou nadílkou, oblíbená tvořivá dílnička, která bude tentokrát samozřejmě zaměřena především na výrobu netradičních vánočních dekorací a ozdob. Návštěvníci si budou moci vyrobit také vlastní originální adventní věnec, bez které si Vánoce nelze téměř představit, nazdobit si perníčky a mnoho dalšího.
Vstupné na akci je zcela dobrovolné, veškerý výtěžek z akce pak poputuje na podporu organizace Otevřená OKNA z.ú.
Bližší informace v události na Facebooku.