FMSCICOM 2022 – 13. ročník vědecké konference doktorandů a mladých vědeckých pracovníků

25. listopadu
2022

13. ročník vědecké konference FMSCICOM proběhne na Fakultě managementu Vysoké školy ekonomické v Praze v pátek 25. listopadu 2022. Konference je obecnou platformou nejen pro studenty doktorského stupně studia, ale i pro ty, kteří se zajímají o oblast vědy, výzkumu a vědeckých metod v managementu. Konference proběhne již tradičně na Fakultě managementu v Jindřichově Hradci v učebně č. 110.

Cílem konference je vytvořit živé fórum nejen pro akademiky a postgraduální studenty, na němž se mohou setkávat, prezentovat svůj výzkum, sdílet nápady, získávat nové znalosti a v rámci networkingu navazovat a budovat kontakty s ostatními. 13. ročník nabízí návštěvníkům také dvě keynote a workshop, kterých se ujmou zahraniční hosté. Konference probíhá plně v angličtině, nabízí tak jedinečnou možnost zdokonalit se odborném jazyce.

Keynote

• Isabell Koinig (Alpen-Adria-Universitat Klagenfurt, Rakousko): Survey Design – (between) qualitative and quantitative research
  • Dóra Horváth (Corvinus University of Budapest, Corvinus Business School, Maďarsko) – Creating Scientific Research as Designing. Research Opportunities of Transdisciplinarity via Design Communication

Workshop

• Žaneta Gravelines (Kaunas University of Technology, School of Economics and Business, Litva) – Conceptualization, Operalisation and Measurement

Účast na konferenci je pro všechny účastníky zcela zdarma. Jedinou podmínkou pro účast je registrace.

Bližší informace