14. ročník konference Ph.D. studentů FMSCICOM /27. 10/

27. října
2023

Konference pro doktorandy a mladé vědecké pracovníky FMSCICOM, kterou již po čtrnácté pořádá Fakulta managementu Vysoké školy ekonomické v Praze, proběhne v pátek 27. října 2023 v prostorách Fakulty managementu Vysoké školy ekonomické v Praze. Konference, která probíhá plně v angličtině a je zcela zdarma (neplatí se tzv. konferenční vložné), je určena zejména pro studenty doktorského studia (ale i studenty magisterského, které láká pokračovat ve studiu doktorském) a letos nabídne dvě paralelní sekce:

• pro juniorní doktorandy, kteří prezentují svůj výzkumný záměr (mohou i nadějní magisterští studenti) a
  • zkušenější doktorandy, kteří prezentují své průběžné výsledky.

Konference nabídne také zahraniční vystupující. Caroline Dotter z Ostbayerische Technische Hochschule Regensburg nabídne keynote Analysing the human-machine interface – Theories and research methods for understanding successful development and implementation of technology, Agnieszka Piekara z Wroclaw University of Economics and Business pak téma How to increase consumer satisfaction by using the design thinking method?

14. ročník konference Ph.D. studentů FMSCICOM /27. 10/