Hory s Fakultou managementu /14. 1. – 20. 1. 2024/

POZOR! KAPACITA PRO TENTO TERMÍN JIŽ BYLA NAPLNĚNA!

Po roce opět přichází čas pro všechny milovníky zimních sjezdových sportů. Pro všechny, kteří si bez lyžování či snowboardování nedokáží představit pořádnou zimu, jsou tu opět Hory s Fakultou managementu. I tentokrát se těšíme na studenty, zaměstnance, absolventy či další přátele fakulty přátele fakulty a zveme je na jedinečný zážitek, který není jen o nekonečných sjezdovkách, ale především o vytváření a utužování přátelských vztahů.

Pozor, počet míst je i letos omezen! Pokud chcete poznat nové přátele a získat nezapomenutelné zážitky, registrujte se a zaplaťte zálohu co nejdříve!

Propozice letošních hor

FOLGARIA – LAVARONE

Tentokrát se po delší odmlce vrátíme do střediska Folgaria v oblasti Skirama Dolomiti Adamello Brenta. Hlavním lákadlem je hotel přímo pod sjezdovkou. Středisko nabízí 73 km sjezdovek v ideální kombinaci rozmanitosti a náročnosti. Sjezdovky jsou velkoryse projektovány, většina jsou krásné široké trati, takže nabízí dojem z kvalitního lyžování srovnatelný se špičkovými středisky. Jako bonus si můžete vyplavit jak adrenalin ve dvou snowparcích, tak endorfin na luxusně upravených běžeckých tratích.

LETOŠNÍ BALÍČEK

• Cena zájezdu: 13.490 Kč / 13.790 Kč (3-4 lůžkový / dvoulůžkový pokoj)
  • Záloha: 3.000 Kč
  • Cena zahrnuje:
    • Ubytování (počet lůžek na pokojích se liší, viz cena zájezdu)
    • Polopenze
    • 5denní Skipas FOLGARIA – LAVARONE
    • Doprava luxusním autobusem s občerstvením
    • Možnost výuky RACE a FUN Carvingu
    • Zapůjčení servisního materiálu na údržbu lyží/snowboardu
  • Příplatky a slevy:
    • Pobytová taxa: cca 2 EUR/osoba/noc (platí se na místě)
    • Připojištění STORNA, léčebných výloh, odpovědnosti a Covid u pojišťovny Uniqua: 55 Kč/den = 385 Kč/pobyt (pojištění můžete mít i vlastní; pokud budete chtít nabízené pojištění, je potřeba kvůli pojištění storna nutno objednat ideálně s přihláškou, nejpozději se zaplacením doplatku, později nelze doobjednat; Vzhledem ke zkušenostem s covid, ale i loňským úrazům je pojištění doporučeno)
    • Cena pro děti: Ceny a slevy pro děti se odvíjí od jejich počtu a věku (na dotaz vám rádi spočítáme přesnou cenu)

Kalkulace nejčastějších cen pro platbu

3—4lůžkový pokoj bez pojištění: 13.490 Kč
3—4lůžkový pokoj s pojištěním: 13.875 Kč
2lůžkový pokoj bez pojištění: 13.790 Kč
2lůžkový pokoj s pojištěním: 14.175 Kč

UBYTOVÁNÍ — HOTEL CRISTALLO***

Vybavení hotelu

• Hotel v alpském stylu s jednoduše zařízenými pokoji
    recepce
  • restaurace
  • bar
  • společné prostory
  • wifi za poplatek
  • kulečník
  • lyžárna
  • čítárna

Vybavení pokojů

• 2 — 4lůžkové pokojích s vlastním příslušenstvím
  • TV
  • některé pokoje mají i balkon nebo terasa

Poloha

• Hotel se nachází přímo pod sjezdovkou Salizzona ve Fondo Grande—lyžařském centru střediska

DOPRAVA

I tentokrát pojedeme luxusním autobusem s toaletou, kávovarem, klimatizací a ozonovým generátorem na čištění vzduchu. Během přestávky na cestě zpět jsou podávány teplé párky, při cestě v obou směrech je připravena voda zdarma. V autobuse je možné zakoupit další studené i teplé nápoje.

Odjezdová místa: PRAHA, TÁBOR, JINDŘICHŮV HRADEC

STRAVOVÁNÍ

• Snídaně: bufetové
  • Večeře: Servírované, výběr ze 2 menu, salátový bufet, dezertový bufet

TERMÍN

• 14. 1. – 20. 1. 2024
  • Odjezd: Neděle 14. 1. 2024 ráno z Prahy, směr Jindřichův Hradec a Itálie (denní přejezd, večeře a nocleh před prvním lyžováním již v hotelu)
  • Příjezd: Sobota 20. 1. 2024 v brzkých ranních hodinách (po lyžování noční přejezd do ČR)

REGISTRACE A PLATBA

POZOR! KAPACITA PRO TENTO TERMÍN JIŽ BYLA NAPLNĚNA!

Přihláška je platná zaplacením nevratné zálohy (popřípadě rovnou celé částky). Úhradu je možné provést převodem z účtu a to dle následujících údajů a pokynů:

• Převodem na účet číslo: 170922147/0300
  • Variabilní symbol: 102023
  • Zpráva pro příjemce: Uveďte heslo „HORY“ a své „JMÉNO“ a „PŘÍJMENÍ“ (popř. více jmen, platíte-li za více osob)

Po odeslání platby převodem, pošlete ihned po zaplacení na e-mail pavel.kral@vse.cz následující údaje:

• jméno a příjmení
  • kontaktní e-mail
  • telefonní číslo
  • datum narození
  • s kým chcete být na pokoji
  • nástupní místo
  • zájem/nezájem o připojištění Uniqua
  • případně další požadavky (např. vegetariánská strava)

Termín zálohy určuje hlavně naplnění kapacity. V případě volných míst je možné zálohu zaplatit nejpozději 27. 10. 2023, kdy končí rezervace. Kdo dříve zaplatí zálohu, má přednost.

Plnou částku je nutné doplatit nejpozději do 28. 11. 2023 (je samozřejmě možné ji zaplatit rovnou se zálohou).

ZÁPOČTY

Za absolvování lyžařského kurzu je možno obdržet zápočet z tělesné výchovy. Registrace v InSIS do kurzu 6TV502 bude zajištěna automaticky. Zápočtový kurz je určen pro středně a více pokročilé, není vhodný pro začátečníky.

KONTAKT

Další informace získáte na emailu pavel.kral@vse.cz nebo osobně v kanceláři č. 228.

Hory s Fakultou managementu /14. 1. – 20. 1. 2024/