Hory s Fakultou managementu /15. 1. – 21. 1. 2023/

Po roce opět přichází čas pro všechny milovníky zimních sjezdových sportů. Pro všechny, kteří si bez lyžování či snowboardování nedokáží představit pořádnou zimu, jsou tu opět Hory s Fakultou managementu. I tentokrát se těšíme na studenty, zaměstnance, absolventy či další přátele fakulty přátele fakulty a zveme je na jedinečný zážitek, který není jen o nekonečných sjezdovkách, ale především o vytváření a utužování přátelských vztahů.

Pozor, počet míst je i letos omezen! Pokud chcete poznat nové přátele a získat nezapomenutelné zážitky, registrujte se a zaplaťte zálohu co nejdříve!

Propozice letošních hor

SELLA RONDA

Letošní rok je o to lákavější, že nás bude čekat lyžařský ráj, to nejlepší z Itálie. Sella Ronda je tím TOP v oblasti Dolomiti Superski a také nejznámějším lyžařským okruhem v Evropě. Okruh vznikl propojením 4 středisek v srdci Dolomit (Arraba/Marmolada, Val di Fassa, Val Gardena, Alta Badia). Každé ze středisek je samo o sobě špičkovou lyžařskou oblastí, jak potom vypadá jejich spojení? Neuvěřitelně! Celkem je „přímo na lyžích“ propojeno přes 400 km sjezdovek všech obtížností a parametrů, od modrých carvingových plání po dlouhé černé padáky. To vše s výhledem na nejkrásnější masiv Dolomit.

LETOŠNÍ BALÍČEK

• Cena zájezdu: 14.940 Kč / 15.440 Kč (3 nebo 4lůžkový / dvoulůžkový pokoj)
  • Dílčí záloha: 3.000 Kč
  • Cena zahrnuje:
    • Ubytování (počet lůžek na pokojích se liší, viz cena zájezdu)
    • Polopenze
    • 5denní Skipas Dolomiti Superski
    • Doprava luxusním autobusem s občerstvením
    • Možnost výuky RACE a FUN Carvingu
    • Zapůjčení servisního materiálu na údržbu lyží/snowboardu
  • Příplatky a slevy:
    • Pobytová taxa: cca 1,50 EUR/osoba/noc (platí se na místě)
    • Připojištění STORNA, léčebných výloh, odpovědnosti a Covid u pojišťovny Uniqua: 79 Kč/den = 553 Kč/pobyt (pojištění můžete mít i vlastní; pokud budete chtít nabízené pojištění, je potřeba kvůli pojištění storna nutno objednat ideálně s přihláškou, nejpozději se zaplacením doplatku, později nelze doobjednat; vzhledem ke zkušenostem s covid restrikcemi pojištění storna rozhodně doporučujeme)
    • Cena pro děti: Ceny a slevy pro děti se odvíjí od jejich počtu a věku (na dotaz vám rádi spočítáme přesnou cenu)

Kalkulace nejčastějších cen pro platbu

3—4lůžkový pokoj bez pojištění: 14.940 Kč
3—4lůžkový pokoj s pojištěním: 15.493 Kč
2lůžkový pokoj bez pojištění: 15.440 Kč
2lůžkový pokoj s pojištěním: 15.993 Kč

UBYTOVÁNÍ — CHATA DOLOMIA/PASSO FEDAIA

Vybavení chaty

• recepce s barem
  • restaurace s panoramatickým výhledem
  • herna (šipky)
  • společenská místnost s pecí
  • lyžárna
  • wifi zdarma v celé chatě

Vybavení pokojů

• 2 — 4lůžkové pokojích s vlastním příslušenstvím
  • TV
  • fén
  • balkon nebo terasa
  • některé pokoje prošly v letošním roce citlivou rekonstrukcí

Poloha

• Hotel se nachází u přehrady v sedle Fedaia.
  • Sjezdové tratě jsou 2 km od hotelu a doprava probíhá autobusem CK či hotelovým minibusem.

DOPRAVA

I tentokrát pojedeme luxusním autobusem s toaletou, kávovarem, klimatizací a ozonovým generátorem na čištění vzduchu. Během přestávky na cestě zpět jsou podávány teplé párky, při cestě v obou směrech je připravena voda a teplé nápoje.

Odjezdová místa: PRAHA, TÁBOR, JINDŘICHŮV HRADEC, ČESKÉ BUDĚJOVICE

STRAVOVÁNÍ

• Snídaně: bufetové
  • Večeře: Servírované, výběr ze 3 menu, salátový bufet, dezertový bufet (výbornou italskou kuchyni připravuje sám majitel chaty)

TERMÍN

• 15. 1. 2023 – 21. 1. 2023
  • Odjezd: Neděle 15. 1. 2023 ráno z Prahy, směr Jindřichův Hradec a Itálie (denní přejezd, večeře a nocleh před prvním lyžováním již v hotelu)
  • Příjezd: Sobota 21. 1. 2023 v brzkých ranních hodinách (po lyžování noční přejezd do ČR)

REGISTRACE A PLATBA

Přihláška je platná zaplacením nevratné zálohy (popřípadě rovnou celé částky). Úhradu je možné provést dvěma způsoby:

a) Převodem z účtu a to dle následujících údajů a pokynů:

• Převodem na účet číslo: 170922147/0300
  • Variabilní symbol: 102022
  • Zpráva pro příjemce: Uveďte heslo „HORY“ a své „JMÉNO“ a „PŘÍJMENÍ“ (popř. více jmen, platíte-li za více osob)

Po odeslání platby převodem, pošlete ihned po zaplacení na e-mail pavel.kral@vse.cz následující údaje:

• jméno a příjmení
  • kontaktní e-mail
  • telefonní číslo
  • datum narození
  • s kým chcete být na pokoji
  • nástupní místo
  • zájem/nezájem o připojištění Uniqua
  • případně další požadavky (např. vegetariánská strava)

b) Hotově v pokladně FM VŠE

Hotově v pokladně Fakulty managementu VŠE u paní Dvořákové (č. dveří 221). Zde vyplníte přihlášku a zaplatíte celou částku nebo zálohu.

Termín zálohy určuje hlavně naplnění kapacity. V případě volných míst je možné zálohu zaplatit nejpozději 27. 10. 2022, kdy končí rezervace. Kdo dříve zaplatí zálohu, má přednost.

Plnou částku je nutné doplatit nejpozději do 28. 11. 2022 (je samozřejmě možné ji zaplatit rovnou se zálohou).

ZÁPOČTY

Za absolvování lyžařského kurzu je možno obdržet zápočet z tělesné výchovy. Registrace v InSIS do kurzu 6TV502 bude zajištěna automaticky.

KONTAKT

Další informace získáte na emailu pavel.kral@vse.cz nebo osobně v kanceláři č. 228.