International Days 2022

5. prosince
2022

Studium v zahraničí. Vycestovat na jeden semestr a vyzkoušet si život jinde. Zdokonalit jazyk. Poznat nová místa. Získat nové přátele a nové zážitky.

Přemýšlíš o výměnném pobytu, ale nevíš, kde začít? KDY a KDE se přihlásit, JAK si vybrat svou vysněnou školu a s KÝM řešit vše, včetně financování tvého výjezdu?

V pondělí 5. prosince tě od 18:00 do 20:00 čekáme v rámci akce International Days v učebně č. 109, kde se od našeho International Mobility Office týmu dozvíš vše podstatné od přihlašování až po finance. Kromě toho na tebe ale budou čekat také tví spolužáci, kteří si už sen splnili a za studiem do zahraničí vycestovali. O tom, jak se tam měli, co jim výjezd dal, co by změnili a jak vše sami řešili, ti povykládají ve svých prezentacích. A všichni budeme připraveni zodpovědět tvé otázky.

Čas na změnu je právě teď. Nová dobrodružství volají.

International Days 2022