Jarní den otevřených dveří 2022

Jak vypadá život na malé fakultě v okresním městě? Kdo jsou tví budoucí spolužáci? Co všechno tě čeká nejen během studia, ale i mimo něj? A jak složité je dostat se na Fakultu managementu? Každá ze tvých otázek má smysl. A pokud se bojíš, že život v malém městě tě nebude bavit, přesvědčíme tě o opaku. Jarní den otevřených dveří přinese odpovědi na všechny tvé otázky. I na ty, které tě možná ještě nenapadly. V sobotu 2. 4. 2022 od 10:00 budeme připraveni nejen na tebe, ale i na všechny ostatní, kdo se s námi budou chtít seznámit.

Už žádný on-line. Žádná hybridní forma. Přijeď se přesvědčit na vlastní oči, jak vypadá místo a město, kde možná strávíš kus svého života. Žádný živý stream ti nedá to, co zažiješ přímo tady. Autentičnost. Nebudeš se muset spoléhat na techniku, když se budeš chtít na cokoliv zeptat. Budeš si moci sáhnout na každé dveře, které uvidíš. A především si budeš moci s námi dát i snídani, kterou pro tebe i tvůj doprovod připravíme.

Na začátku si řekneme něco málo o fakultě, o studijních programech, které nabízí, o možnostech přijetí. Jak pro bakaláře, tak pro navazující magistry. Potom tě budou čekat studenti, kteří ti ukážou, že život u nás není jen o studiu. Představí ti studentské spolky, podělí se s tebou o zkušenosti ze zahraničních studijních pobytů nebo z praxí, které získali už v průběhu studia. A protože tě nechceme o nic ochudit, projdeme společně celou budovu. Přednáškové sály, počítačové laboratoře, nebo se společně podíváme na Jindřichův Hradec z výšky.


Co všechno se dozvíš?

  1. Kdo jsme? Co všechno u nás můžeš studovat a jak je to s příjímačkama? To vše si pro tebe připravil oficiální zástupce fakulty.

  2. S námi můžeš studovat i v zahraničí. Co všechno ti to přinese a co pro to můžeš udělat? Poznej svět za našimi hranicemi očima studentů.

  3. Praxe. Praxe? Doplň svůj životopis o pracovní zkušenosti už během studia. Jak na to?

  4. Máme několik studentských spolků, které ti budou zpříjemňovat život. Jejich členové ti umožní nahlédnout pod pokličku jejich akcí už teď.

  5. Jak se dá v Jindřichově Hradci bydlet a žít, co všechno tě čeká nejen ve městě, ale i v okolí a jak je to s cestami sem, o to se s tebou podělí opět studenti.

  6. Kolik knih je v knihovně? Jak náročné je vyběhnout schody? Kde všude je wi-fi? Všechno zjistíš při komentované prohlídce fakulty.


Registrace

Přijdeš? Budeme rádi, když se na akci zaregistruješ. Důvod je jednoduchý – pomůže nám to při přípravách. Abychom se nemuseli tísnit v malých prostorách a abychom zajistili snídani pro každého. Pokud pojedeš s rodinou či přáteli, zaregistrujte se všichni.