Jarní výzva Fakulty managementu

Zima je oficiálně za námi a nastupuje jaro. Je na čase probudit se ze zimního spánku a začít žít zase co nejvíce naplno. Proto jsme pro všechny připravili sérii jarních výzev.

Všechny výzvy jsme vybírali tak, aby přinášely radost a zábavu. Ne jen těm, kteří se do výzvy zapojí, ale i všem okolo. Naším cílem je zvednout všem náladu a připomenout, že k lepšímu a spokojenějšímu životu stačí kolikrát opravdu jen maličkosti. A protože si každé úsilí zaslouží odměnu, připravili jsme pro nejaktivnější účastníky výzvy také řadu cen a odměn.

Jak se zapojit? Stačí celý duben sledovat profil fakulty na sociální síti Instagram. Pravidelně budeme zveřejňovat jednotlivé úkoly, které stačí splnit, vyfotit nebo natočit, nasdílet na svůj profil, označit v něm fakultu a #fmvyzva.