Kurz Qualitative Research Methods dr. Marzeny Starnawské z Faculty of Management, University of Warsaw /16. 5. 17:00/

16. května
2022

V pondělí 16. května ve 17.00 (učebna 542) se na FM VŠE uskuteční první setkání v rámci kurzu Qualitative Research Methods (druhé setkání se koná o týden později 23. 5.). Kurz povede  dr. Marzena Starnawska z Faculty of Management, University of Warsaw. Kurz je určen pro studenty doktorského studia, akademické pracovníky fakulty, ale i pro studenty magisterského studia, kteří jsou ve fázi formulace záměru diplomové práce (tzn. studují právě předmět 6MVMM1 Výzkumné metody v managementu). Kurz proběhne v hybridní formě (údaje k MS Teams budou sděleny přihlášeným účastníkům). Zájemci se přihlašují do 8. května na adresu kincl@vse.cz.

Dr. Starnawska působí na School of Management, University of Warsaw. Mezi její odborné zájmy patří zejména oblasti entrepreneurship, social and sustainable entrepreneurship, inclusive
entrepreneurship a sustainability in management. Ve svém výzkumu využívá zejména kvalitativních výzkumných metod. Dr. Starnawska působí jako členka výkonných rad několika časopisů v oblasti social entrepreneurship a managementu. Je aktivní členkou EURAM, kde předsedala zájmové skupině (SIG) zaměřené na entrepreneurship.