Máš talent? Ukaž ho všem!

Vysoká škola ekonomická v Praze má tisíce studentůabsolventů i pedagogů. Na první pohled ale nemusí být patrné, že se mezi nimi nacházejí také úspěšní sportovci, tanečníci, hudebníci a komici. Odborné zaměření školy tyto talenty často zastiňuje a to je škoda. Cílem soutěže Talent VŠE je ukázat, že ekonomové umí excelovat i v jiných oborech. Kdokoliv, kdo má talent, jej i letos bude moci předvést před plnou Lucernou.

Přihlaste se do soutěže, která se bude konat 17. března 2022 na VŠE. Exhibice pak proběhne tradičně na reprezentačním plese VŠE v Lucerně 28. března 2022.

Zúčastnit se soutěže se určitě vyplatí. I když nevyhrajete, otevřou se vám zajímavé možnosti, jako je vystupování na TOP akcích v průběhu celého roku, Majáles, akce České spořitelny, Absolventský večer VŠE apod.

Registrovat se můžeš do 11. března 2022 a svůj talent předvést v prvním, neveřejném kole už o den později.

Děláš sport na vrcholové úrovni?

Sportovní aktivity a profesionální výsledky bývají často rovněž neoprávněně přehlíženy. Přesto i tyto talenty Vysoká škola ekonomická v Praze podporuje. Podmínky pro celoškolskou podporu vrcholových sportovců jsou uvedeny na stránkách Centra tělesné výchovy a sportu VŠE. Fakulta managementu rovněž podporuje své studenty, a to individuální formou. Tato podpora nemá pevně danou podobu a formu a vždy se hodnotí podle stupně a úrovně soutěže, v níž student fakultu reprezentuje. Bližší informace jsou k dispozici na e-mailové adrese pr.fm@vse.cz.

Máš talent? Ukaž ho všem!