Neformální ukončení akademického roku

17. června
2022

Letní semestr akademického roku 2021/2022 je za námi, zkouškové období se pomalu také chýlí ke konci. Přišel čas se s uplynulým obdobím rozloučit a všechny úspěchy oslavit. Po delší odmlce se opět vrací oblíbené neformální ukončení akademického roku. Na akci volně pojmenované „Uvař, upeč, přines, bav se“ přivítáme v pátek 17. června 2022 od 15:00 ve dvoraně fakulty s radostí každého. Zaměstnance fakulty, naše studenty i absolventy. Udělejte si před víkendem a před zaslouženými prázdninami chvilku čas, ať můžeme společně na chvíli vypnout.

Excelujete při přípravě hamburgerů? Umíte dokonalý zeleninový salát nebo máte recept na moučník, který vám závidí půl města? Pochlubte se! Uvařte, upečte a přineste cokoliv, co máte rádi a podělte se s ostatními. My nakoupíme pití a zajistíme gril.

Neformální ukončení akademického roku