Noc vědců na Fakultě managementu – Tajemství /6. 10./

6. října
2023

Kdo je to vědec? Je to takový ten tajemný alchymista s bílými vousy a stejně bílým pláštěm, který v laboratoři míchá cosi prapodivného v baňkách? To už dávno neplatí. Věda je všude kolem nás. A management sám o sobě je zajímavou vědní disciplínou. Pojďte s námi odhalit jeho tajemství.

Všechny naše aktivity jsou zdarma, na některé je ale potřeba se dopředu zaregistrovat.

Registrace a další info

Tajemství 3D tisku

6. 10. 2023, 17:00 – 21:00

3D tisk už dnes takové tajemství není, to přiznáváme. Tiskárny jsou již poměrně slušně dostupné a každý, kdo si kdy chtěl něco vyrobit, už si to vyzkoušel. Neměli jste to štěstí? Chcete vidět, jak z tenkého plastového drátku vznikají neuvěřitelné věci? Chcete zjistit, co všechno obnáší svět 3D tisku? Jste tu správně, to vše se dozvíte.

Umělá inteligence – pomocník budoucnosti

6. 10. 2023, 18:00 – 19:00

AI, artificial inteligence. Ne, to není ta zlá umělá inteligence, která do minulosti posílá terminátory, aby zničili lidstvo. Jsou to dokonale navržené programy, které se samy učí a dokáží řadu oblastí obsluhovat rychleji a často i lépe než člověk. Přijďte se inspirovat novými trendy, které mění řadu oborů. Odhalíme vám tajemství různých zákoutí umělé inteligence a zapojíte se společně s námi do vytvoření něčeho nového.

Co oči nevidí, umělá inteligence vyhodnotí

6. 10. 2023, 17:00 – 18:00, 18:00 – 19:00, 19:00 – 20:00, 20:00 – 21:00

Víte, kam koukáte? Jako bychom slyšeli odpověď, „No samozřejmě že ano!“ O tom, že to není tak úplně pravda a že vaše mysl má před vámi řadu tajemství, která ani netušíte, se přesvědčíte na vlastní oči v naší eye-trackingové laboratoři, kde budete moci omrknout špičkové vybavení, které využíváme například při výzkumu nákupního chování.

Zapojte mozkové buňky

A aby to dnes všechno nebylo jen o dívání, potrápíme trochu vaši šedou kůru mozkovou a zapojíme vás do naší celofakultní soutěže.

Noc vědců na Fakultě managementu – Tajemství /6. 10./