Omezení provozu budovy od 1. 11. 2022

V souvislosti se současnou situací na energetickém trhu bude od 1. listopadu 2022 částečně omezen provoz budovy Fakulty managementu. Naším cílem je alespoň částečně snižovat náklady spojené s vytápěním a provozem budovy, avšak takovým způsobem, aby nebyla omezena ta nejpodstatnější část činnosti fakulty, výuka.

S účinností od 1. 11. 2022 do konce roku 2022 tak bude fakulta v běžném provozu ve dnech pondělí – čtvrtek, v pátek bude budova uzavřena. Jedinou výjimkou budou pátky a víkendy, kdy probíhají intenzivní soustředění studentů kombinované formy studia, konkrétně se jedná o termíny 11. – 13. listopadu 2022 a 9. – 11. prosince 2022.

Vzhledem k omezení provozu budovy budou také uzavřena jednotlivá pracoviště, především pak Knihovna FM a studijní oddělení.