Týden knihoven s Knihovnou Fakulty managementu

3. října
7. října
2022

V pondělí 3. října 2022 začíná tradiční Týden knihoven. Do nějž se i letos opět zapojila také knihovna Fakulty managementu, která pro letošní ročník zvolila téma Dezinformace.

Právě v pondělí od 10:00 začíná praktická ověřovací dílna na téma Fack-checking aneb Jak si ověřit informace. Fakta budeme ověřovat v 5. patře v učebně číslo 566 pod vedením odborníka na mediální vzdělávání, Jaroslava Valůcha ze společnosti Transitions.

K tématu dezinformací a fake news se váže také výstava knih, která je dostupná ve fakultní  knihovně. Knihy je možné si samozřejmě také vypůjčit.

Během Týdne knihoven probíhá v knihovně sběr námětů na nákup nových knih, které by mohly rozšířit fakultní knihovní fond. Za každý skvělý návrh dostanete nejlepší záložku na světě!

Týden knihoven s Knihovnou Fakulty managementu