Vánoční trhy na Fakultě managementu

12. prosince
2022
S blížícími se Vánocemi opět přichází již tradiční Vánoce na Fakultě managementu. Studentská akce, jejíž 13. ročník nás letos čeká, proběhne v pondělí 12. prosince 2023.
V prostorách dvorany budou na všechny návštěvníky čekat ručně vyráběné výrobky od malých místních prodejců či od neziskových organizací. Čekat zde bude také tvořivá dílna s vánoční tématikou, kde budete svým nejbližším moci vyrobit dáreček, do kterého vložíte svou píli a srdce.
Již tradičně budou nachystány zábavné soutěže pro nejmenší a navštívit nás přijde i Mikuláš s andělem a čertem. Přichystáno bude i malé vánoční občerstvení.
Vstupné na akci je zcela dobrovolné. Veškerý výtěžek poputuje na pomoc organizaci Otevřená OKNA, z.ú.

Výstava studentských prací Ať svět vidí, co se v nás ukrývá…

Společně s Vánocemi na Fakultě managementu zahajujeme rovněž výstavu autorských děl studentů Fakulty managementu, která proběhne ve fakultní knihovně.

Tato mini výstava ve 4. patře fakultní knihovny navazuje na výstavu „Co děláme, když nešprtáme…“, od jejíž vernisáže uplynulo už více než 10 let, a mapuje netradiční dovednosti studentů.

Mezi knihami a časopisy, vedle kójí pro samostudium i týmovou práci, na vás budou od pondělí 12. 12. 2022 od 12:00 zvědavě pomrkávat autorské malby, fotografie, modely lodí i reprodukce obrazů, které očima našich studentů dotváří náš svět. Nejen učení a výuka, ale i jejich umění a chápání světa, do kterého s láskou utíkají, zdobí nejvyšší patro naší knihovny.

Přijďte se podívat na tvorbu svých kolegů Simony Babkové, Barbory Klempířové, Kateřiny Lindové, Josefa Vinše, Kristýny Šmejdové a Ester Jančaříkové. Inspirujte se a zachyťte také svůj svět!