Vernisáž výstavy „Co děláme když neděláme“ /2. 10./

2. října
2023

Fakulta je náš život, máme však i vlastní životy mimo ni. Lásky, přátelství, radosti, za kterými z fakulty rádi utíkáme. Jak to vypadá, když na fakultě nejsme? Co děláme, když neděláme? Pojďte s námi prozkoumat naše „tajné“ životy.
S pedagogy a zaměstnanci fakulty vám odhalíme naše příběhy, naše osobnosti, koníčky, zkrátka nás samotné z jiné strany, než z jaké nás znáte na fakultě.
A protože fakulta jsou také studenti, zařadili jsme do výstavy zařadili také jejich tvorbu v seriálu „Ať svět vidí, co se v nás ukrývá…“.

To vše se o nás dozvíte na vernisáži výstavy Co děláme když neděláme, která proběhne v prostorách Knihovny FM v pondělí 2. října 2023 od 18:00.

Vernisáž zahájí děkan Fakulty managementu, Vladislav Bína proděkan pro vnější vztahy, Mojmír Sabolovič, renesanční osobnost, všestranný hudebník, který nahrál LP desku, uvede a vysvětlí frotáž. Realizační tým výstavy, Věra Kubátová, Michal Hajdík a Kristýna Šmejdová, velmi stručně představí svět výstavy a jak byla zpracována. Drobné nahlédnutí do svého života mimo fakultu nabídne osobně Lucie Sára Závodná, která představí svoje knihy, Martin Luštický popíše svůj nejlepší relax – běhání na dlouhé tratě aneb jak na B7 a Věrka Mrázková poodhalí své výtvarné umění. Studentský volný čas pak zastoupí Josef Vinš, který představí své unikátní modely a Evgeniia Andriianova, která celou vernisáž doprovodí hudebním vystoupením.

Vernisáž výstavy „Co děláme když neděláme“ /2. 10./