Pronájem prostor

Budova Fakulty managementu prošla v posledních letech řadou náročných rekonstrukcí, díky nimž se proměnila v jedno z nejmodernějších vysokoškolských pracovišť v České republice. Své prostory nabízí i v rámci komerčního pronájmu.

Nabídka zahrnuje pronájem přednáškových a konferenčních prostor, zasedacích místností či počítačových sálů pro akce nejrůznějšího charakteru. Ať už se jedná o konference, školení, přednášky, výjezdní zasedání, nebo pracovní či společenská setkání, v prostorách Fakulty managementu dokážeme společně najít tu ideální přímo pro vás. Protože jsou všechny prostory vybaveny nadstandardní prezentační technikou, jsme připraveni vám samozřejmě poskytnout také technickou podporu a obsluhu těchto zařízení, abyste se o nic nemuseli starat. Pokud je to u vybraných prostor možné, jsme připraveni je také podle vašich představ přestavět tak, aby vám maximálně vyhovovaly.

Cena pronájmu závisí na typu a velikosti pronajímaných prostor a také na požadovaných doplňkových službách. Z pohledu fakulty jde o doplňkovou činnost, která umožňuje efektivnější využití prostor mimo výuku či jiné oficiální fakultní akce. Díky tomu jsou ceny pronájmu nesrovnatelné s pronájmy komerčními. Partnerským organizacím fakulty navíc nabízíme v této oblasti výrazné slevy. 

Velkokapacitní prostory

Plánujete konferenci či jinou velkou akci?

Nabídka
velkokapacitních
prostor

Učebny

Plánujete přednášku nebo prezentaci?

Nabídka
přednáškových
místností

Zasedací místnosti

Plánujete meeting nebo malý workshop?

Nabídka
zasedacích
místností

Počítačové sály

Plánujete počítačové školení?

Nabídka
počítačových
sálů

 


Nezávazná poptávka pronájmu