45. ročník Celostátní přehlídky Středoškolské odborné činnosti proběhl třetí červnový víkend v Plzni

15.-18. června proběhl v Plzni na gymnáziu Luďka Pika v Plzni 45. ročník Celostátní přehlídky Středoškolské odborné činnosti. V rámci této soutěže prezentují nejlepší studenti středních škol v České republice výsledky svých odborných aktivit. Odborné poroty hodnotí práce v celkem osmnácti oblastech. Zástupci FM VŠE doc. Ing. Tomáš Kincl, Ph.D. a PhDr. Jan Závodný Pospíšil, Ph.D. se události zúčastnili jako členové odborné poroty v oblasti Ekonomika a řízení. Zároveň pracovníci FM VŠE vedou řadu studentských prací, které soutěží v okresních a krajských kolech soutěže. Nejlepší soutěžící se pravidelně účastní řady prestižních mezinárodních soutěží např. v USA či na Taiwanu.