Fakulta managementu zahajuje spolupráci se Slovenskou komorou zubných lékarov a společností PETRAMED Education

Stále se rozšiřující partnerská síť a portfolio řešených projektů Fakulty managementu Vysoké školy ekonomické v Praze byly v závěru roku 2021 rozšířeny o další významnou oblast. Děkan Fakulty managementu, doc. Ing. Vladislav Bína, Ph.D. společně s prezidentem Slovenské komory zubných lékarov, MUDr. Igorem Moravčíkem a jednatelem společnosti PETRAMED Education s.r.o. podepsali deklaraci spolupráce. Primárním cílem spolupráce je aktivní zapojení do projektu Vzdělávání v oblasti ekonomiky a managementu pro zubní lékaře.

Partneři projektu ve vzájemné spolupráci vytvoří a zajistí odborné vzdělávací kurzy a semináře, které budou neocenitelným přínosem pro zubní lékaře a další jednotlivce či organizace působící v oboru stomatologie, neboť jim předají potřebné znalosti a dovednosti v oblastech ekonomiky a managementu, které jsou bezpodmínečně potřeba pro dobré řízení jejich chodu.

Projekt je časově rozdělen do tří na sebe pevně navazujících částí:

1. Zvýšení povědomí o tématu projektu, zjištění potřeb zubních lékařů
  2. Realizace vzdělávacích aktivit
  3. Vytvoření komplexního vzdělávacího programu vzdělávání zubních lékařů v oblasti ekonomiky a managementu