Hostování Dr. Esra Bal Külahi během tříměsíčního výzkumném pobytu

Na konci roku 2021 měla Fakulta Managementu možnost hostovat doktorku Esru Bal Külahi z Turecka během jejího výzkumného pobytu. Součástí něj byla její aktivní účast na seminářích a práce na vědecko-výzkumných publikacích. Esra již v Českou republiku navštívila v předešlých letech a oblíbila zdejší architekturu a české pivo.

Po dobu třech měsíců svého pobytu na fakultě dokončila dvě publikace a zlepšila své vědecko-výzkumné dovednosti. Za vzácnou zkušenost označila také vedení seminářů pro studenty doktorského studijního programu. Během nich měla možnost se se studenty fakulty podělit o své vlastní dovednosti a zkušenosti z dob, kdy sama doktorské studium absolvovala.

I přes ukončení svého pobytu stále s Fakultou managementu spolupracuje, v současné době se připravuje na projekt s několika zaměstnanci fakulty.

Více podrobností o Dr. Bal Külahi a jejím pobytu si můžete přečíst v anglickém jazyce.