Město Jindřichův Hradec ve spolupráci s Fakultou managementu VŠE představuje novou podobu strategického záměru města

V rámci dlouhodobé spolupráce Fakulty managementu Vysoké školy ekonomické v Praze a jejího domovského města, Jindřichova Hradce, vznikla nová, zkrácená a vizuálně atraktivní podoba Strategického plánu rozvoje města Jindřichův Hradec.

Strategický dokument vypracovaný pro období 2021 – 2025 představuje dlouhodobý koncept rozvoje města v jeho základních šesti pilířích. Po vzájemné domluvě byl převeden odborníky na strategii a veřejnou správu z Fakulty managementu do co možná nejstručnější formy. Ta byla následně zpracována tak, aby veřejnosti v nejsrozumitelnější možné formě prezentovala obsah plného znění strategického plánu.

Strategický plán rozvoje města Jindřichův Hradec 2021 – 2025 schválilo zastupitelstvo města na svém zářijovém jednání. Plná verze dokumentu má 95 stran, zkrácená verze zpracovaná Fakultou managementu pak pouze 28, a to včetně bohaté průvodní obrazové dokumentace.