Na Fakultě managementu se začalo očkovat

Ve čtvrtek 11. února 2021 byl zahájen ostrý provoz jindřichohradeckého vakcinačního centra OČKO na Fakultě managementu Vysoké školy ekonomické. Provoz původní vakcinační ambulance v Nemocnici Jindřichův Hradec byl ukončen v úterý 9. února 2021 a plně se přestěhoval do nově vzniklých prostor na Fakultě managementu. Centrem, které vzniklo v prostorách předsálí a velké auly, prošlo během dne prvních 124 návštěvníků.

Menší počet návštěvníků a s ním spojené volnější tempo umožnilo pracovníkům v průběhu prvního dne doladit všechny procesy a průchod vakcinačním centrem tak, aby vše probíhalo s naprostým minimem problémů. První dva dny provozu jsou rovněž určeny dobrovolníkům v administrativním centru, kteří si mohou více osvojit práci s databázovými systémy a vakcinačními registry.

Dva dny před oficiálním zahájením samotného provozu navštívil OČKO centrum i hejtman Jihočeského kraje, pan Martin Kuba, který se během natáčení pořadu „Den s hejtmanem“ v prostorách centra setkal se zástupci Nemocnice Jindřichův Hradec, města Jindřichův Hradec a Fakulty managementu VŠE.