Nejoblíbenějším pedagogem Fakulty managementu za rok 2021 se stal Jan Závodný Pospíšil

Ve třetím ročníku celoškolské ankety Pedagog roku se nejoblíbenějším pedagogem Fakulty managementu stal PhDr. Jan Závodný Pospíšil, Ph.D. Anketa, v níž studenti hodnotí kvality svých pedagogů a vybírají ty nejlepší z každé fakulty, byla oficiálně završena slavnostním předáním ocenění na Akademickém plénu 15. března 2022. Ocenění obdrželi vítězové ze všech fakult přímo z rukou rektorky Vysoké školy ekonomické v Praze, prof. Ing. Hany Machkové, CSc. Honzovi gratulujeme!

Do ankety, která probíhala v prostředí studijního informačního systému InSIS se zapojilo celkem 2661 studentů. Díky jejich hlasům se nejoblíbenějšími pedagogy stali:

• Fakulta financí a účetnictví – Ing. Jan Molín, Ph.D.
  • Fakulta mezinárodních vztahů – doc. Ing. Martina Jiránková, Ph.D
  • Fakulta podnikohospodářská – Ing. David Říha, Ph.D.
  • Fakulta informatiky a statistiky – Miroslava Otavová, prom. mat.
  • Národohospodářská fakulta – Ing. Michal Mirvald, Ph.D.
  • Fakulta managementu – PhDr. Jan Závodný Pospíšil, Ph.D.