Studenti fakulty se zapojili do organizace mezinárodního cyklistického závodu Okolo jižních Čech

9. ročník mezinárodního cyklistického etapového závodu Okolo jižních Čech proběhl od 8. do 11. září 2022. Organizačně velmi náročné akce, která vyžaduje především silné personální zajištění pro co nejhladší průběh, se v roli dobrovolníků zúčastnili také studenti Fakulty managementu.

V rámci závodu, s jehož organizací pomáhalo na 600 dobrovolníků, se 11 studentů Fakulty managementu zapojovalo především do aktivit v rámci startovních a cílových stanovišť. Pomoc při organizaci mezinárodního eventu tohoto rozsahu se tak pro ně stala neocenitelnou zkušeností, kterou mohou zužitkovat při plánování a organizaci sportovních eventů menšího rozsahu v rámci Univerzitního sportovního klubu přímo na Fakultě managementu.