Vernisáž výstavy Žádný učený z nebe nespadl aneb Z historie vzdělávání v Jindřichově Hradci

5. října
2021

Knihovna Fakulty managementu zve všechny na vernisáž výstavy „Žádný učený z nebe nespadl“ aneb Z historie vzdělávání v Jindřichově Hradci, která proběhne v úterý 5. října 2021 od 16:00 v Knihovně Fakulty managementu. Výstava představuje průřez historií vzdělávání a proměn, kterými prošlo od 16. století do současnosti. Na vernisáži budou představeny zajímavosti z výuky a vzdělávání v Jindřichově Hradci, unikátní historické učební pomůcky i výukové materiály. Nebudou chybět ani informace o známých jindřichohradeckých školách a událostech. Výstava potrvá do června 2022.

Celou akci zahájí děkan fakulty, Vladislav Bína. Slovem dále doprovodí Věra Kubátová, Michal Hajdík, Martin Musil a Mojmír Sabolovič, který vernisáž  oživí akordeonovým recitálem s chutí Smetany.

Děkujeme za spolupráci následujícím organizacím a jejím pracovníkům:

• Muzeum Jindřichohradecka
  • Státní oblastní archiv Třeboň – Oddělení správy fondů a sbírek Jindřichův Hradec
  • Státní okresní archiv Jindřichův Hradec
  • Městský úřad – Odbor kanceláře starosty
  • Gymnázium Vítězslava Nováka
  • Základní umělecká škola v Jindřichově Hradci

Upozornění: při vstupu do budovy Fakulty managementu je potřeba dodržovat aktuálně platná nařízení. Více informací v opatření rektorky Vysoké školy ekonomické v Praze (bod II.)