FMSCICOM 2021: vědecká konference doktorandů a mladých vědeckých pracovníků

15. října
2021

12. ročník vědecké konference doktorandů a mladých vědeckých pracovníků (Scientific Conference for Ph.D. Students and Young Researchers in Management, zkráceně FMSCICOM) proběhne v pátek 15. října 2021 od 8:30. S ohledem na dlouhodobé plánování akce proběhne v on-line formě.

Cílem konference je vytvořit živé fórum pro akademiky a postgraduální studenty, na němž se mohou setkat a prezentovat svůj výzkum, sdílet své nápady, získávat nové znalosti a také budovat síť s ostatními z různých prostředí.

Studenti postgraduálního studia mohou prezentovat svůj výzkum ve formě vědeckého článku či fragmentů jejich dizertační či diplomové práce. Tematicky se konference zaměřuje na ekonomii, management a dalších relevantních obory.

Účast na konferenci je pro všechny účastníky zdarma. Konferenci je vzhledem k on-line podobě možné sledovat odkudkoliv.

Bližší informace jsou dostupné na webových stránkách konference.