3. ročník soutěže Studentské vědecko-odborné činnosti

Odborná soutěž Studentská vědecko-odborná činnost je určena pro studenty všech ročníků Fakulty managementu a také jiných fakult a univerzit s ekonomickým zaměřením. Studenti mají možnost prezentovat metodické přístupy a výsledky své vědecké a odborné činnosti. V rámci srovnání s ostatními příspěvky, a hlavně v rámci diskuse ke svým příspěvkům, mají možnost získat zpětnou vazbu, která přispěje ke kvalitnější budoucí práci.

Studenti získají cenné zkušenosti při prezentaci vlastní práce a naučí se reagovat na otázky v rámci odborné diskuse od členů komise. Ti nejúspěšnější (tzn. ti, kteří obsadí 1.–3.místo) pak mají možnost získat finanční odměnu v podobě mimořádného stipendia. Všichni účastníci získají diplom, potvrzující účast na této konferenci. Bližší informace jsou k dispozici na stránce soutěže.

Termín konání konference je pátek 23. dubna 2021, 8:30 – 13:00. Konference se mohou jako diváci zúčastnit všichni zájemci. Pokud se budete chtít například soutěže zúčastnit v následujících letech, můžete načerpat zkušenosti přímo od účastníků letošní konference. Konference proběhne v Micosoft Teams, kód pro připojení je fkeprh5.