5. ročník soutěže Studentské vědecko-odborné činnosti

31. března
2023

31. března se uskuteční pátý ročník soutěže Studentské vědecko-odborné činnosti. Pracujete na zajímavé bakalářské nebo diplomové práci? Přijďte se pochlubit. V rámci soutěže máte možnost prezentovat (i průběžné) výsledky své vědecké a odborné činnosti. V rámci diskuse dostanete zpětnou vazbu ke svojí práci a ti nejlepší budou oceněni nejen diplomem, ale i milým stipendiem. Soutěžní text může být i rozpracovanou verzí práce, jeho délka nemusí přesáhnout deset stran. Soutěž je určena jak pro prezenční, tak i pro kombinované studenty. Soutěže se lze zúčastnit (aktivně i pasivně) online. Vítáme i ty, kteří se chtějí soutěže zúčastnit i třeba jen jako odborné publikum.

Důležité termíny

Registrace do soutěže: do 19. 3. 2023 (mailem Ing. Irena Stejskalová, PhD.)
Odevzdání práce: do 25. 3. 2023 (mailem Ing. Irena Stejskalová, PhD.) – odevzdává se elektronická verze soutěžního textu
Termín konání: v pátek 31. 3. 2023, 8:30 – 13:00

Soutěž se odehraje hybridně – na místě v učebně č. 109 a online v prostředí MS Teams (kód týmu yffym5w, odkaz na schůzku zde). Podrobnosti budou včas sděleny přihlášeným i zájemcům z řad odborné veřejnosti.

Další informace (včetně šablony soutěžního textu) lze získat na stránce soutěže.

5. ročník soutěže Studentské vědecko-odborné činnosti