Buddy Program: získej 10 extra bodů do výběrka na zahraniční studijní pobyty

Na Fakultě managementu jsme právě spustili přihlašování do Buddy Programu. Chceš zvýšit své šance ve výběrovém řízení na mezinárodní studijní pobyty a dostat se do své vysněné destinace? Staň se členem Buddy Programu. Kromě nových přátelství a možnosti procvičit si angličtinu v praxi získáš především 10 bonusových bodů, které se ti budou v okamžiku, kdy budeš podávat přihlášku do výběrového řízení na mezinárodní výměnné studijní pobyty.

Úkolem „Buddíků“ je být oporou zahraničním studentům a lektorům, kteří k nám na Fakultu managementu přijíždějí, pomoci jim rychleji se u nás zorientovat a poznat nejen život ve škole, ale také v Jindřichově Hradci. Trávením času se zahraničními studenty a lektory zažiješ na vlastní kůži, jaké by to bylo studovat v zahraničí. A kromě spousty zábavy získáš také bonusové body do zmíněného výběrové řízení, kterým budeš muset projít, pokud chceš vycestovat za studiem do zahraničí. Takto získané body neztrácejí svou platnost.

Fakultní International Mobility Office tým bude všechny přihlášky průběžně zapisovat do databáze a se všemi zaregistrovanými bude průběžně v kontaktu.

Přihláška do Buddy programu