Hory s Fakultou managementu /25. 1. – 31. 1. 2022/

Po roční odmlce opět zveme všechny příznivce lyžování na Hory s Fakultou managementu. Studenti, zaměstnanci, absolventi a další přátelé fakulty přátele fakulty s námi každoročně využívají tuto nabídku, hory jsou totiž jedinečná příležitost, jak spojit lyžování se zábavou v kruhu skvělých lidí.

I tento rok zůstáváme věrni Itálii, tentokrát navštívíme středisko 3 Cime Dolomiti. To nabízí modernizovaný areál s více než 100 kilometry nových sjezdovek. V rámci zájezdu nabízíme opět kompletní balíček: ubytování v hotelu s polopenzí, dopravu autobusem (i z Prahy) a skipas.

Počet míst je omezen. Pokud chcete poznat nové přátele a získat nezapomenutelné zážitky, registrujte se a zaplaťte zálohu co nejdříve!

Propozice letošních hor

3 CIME DOLOMITI

Tre Cime jsou jednou z oblastí Dolomiti Superski a patří tak mezi nejlepší střediska v Itálii. Díky rozsáhlým investicím v posledních letech se řadí mezi nejmodernější resorty. Nabízí přes 100 km sjezdovek všech obtížností – od carvingových plání po černé padáky. Samozřejmostí je bohatá síť umělého zasněžování či snowparky, dokonce nabízí i noční lyžování. Na toto středisko jsme čekali dlouho a bude stát za to! Pokud by to náhodou někomu bylo málo, lze využít rozšířeného skipasu, a díky lyžařskému vlaku lyžovat i ve středisku Kronplatz. A malý bonbónek navíc… údolím, kde bydlíme, se táhne páteřní běžkařská magistrála.

LETOŠNÍ BALÍČEK

• Cena zájezdu: 14.190 Kč / 14.790 Kč (3 nebo 4lůžkový / dvoulůžkový pokoj)
  • Dílčí záloha: 3.000 Kč
  • Cena zahrnuje:
    • Ubytování v ** hotelu na dvojlůžkovém (3 nebo 4lůžkovém pokoji)
    • Polopenze
    • 5denní Skipas 3 CIME Dolomiti
    • Doprava luxusním autobusem s občerstvením
    • Možnost výuky RACE a FUN Carvingu
    • Zapůjčení servisního materiálu na údržbu lyží/snowboardu
  • Příplatky a slevy:
    • Pobytová taxa: 1,35 EUR/osoba/den (platí se na místě)
    • Připojištění STORNA, léčebných výloh, odpovědnosti a Covid u pojišťovny Uniqua: 79 Kč/den = 553 Kč/pobyt (kvůli stornu nutno objednat ideálně s přihláškou, nejpozději se zaplacením doplatku—vzhledem k situaci doporučeno)
    • Volitelné rozšíření skipasu na Dolomiti Superski (1 den—300 Kč, 2 dny 700 Kč, 5 dní 1 800 Kč)
    • Cena pro děti: Ceny a slevy pro děti se odvíjí od jejich počtu a věku (na dotaz vám spočítáme přesnou cenu)

UBYTOVÁNÍ — HOTEL CASA ALPINA **

(Alternativně může být ubytování v hotelu vyšší kategorie Toblacherhof s relaxačním centrem.)

Vybavení hotelu

• Recepce
  • hotelová restaurace
  • společenská místnost
  • lyžárna
  • wifi

Vybavení pokojů

• Ubytování v 2 — 4lůžkových jednoduše zařízených pokojích s vlastním příslušenstvím.

Poloha

• Hotel se nachází přímo u zastávky speciálního lyžařského vlaku v Toblach/Dobbiaco, kterým je to 8 minut ke sjezdovkám (případně 20 minut do střediska Kronplatz).
  • Pro někoho může být bonusem i údolí, ve kterém je množství běžeckých tratí.

DOPRAVA

Autobusem s toaletou, kávovarem, klimatizací, ozonovým generátorem na čištění vzduchu. Během přestávky na cestě zpět jsou podávány teplé párky, při cestě v obou směrech je připravena voda, teplé nápoje a malý dárek.

STRAVOVÁNÍ

• Snídaně: bufetové
  • Večeře: Servírované, výběr ze 2 – 3 menu, salátový bufet

TERMÍN

• 25. 1. 2022 – 31. 1. 2022
  • Odjezd: Úterý 25. 1. 2022 ráno z Prahy směr JH a Itálie (denní přejezd, večeře a nocleh před prvním lyžováním již v hotelu)
  • Příjezd: Pondělí 31. 1. 2022 v brzkých ranních hodinách (po lyžování noční přejezd do ČR => stačí 4 dny dovolené)

PLATBA

Přihláška je platná zaplacením celé částky nebo zaplacením nevratné zálohy:

a) Převodem z účtu a to dle následujících údajů a pokynů:

• Převodem na účet číslo: 170922147/0300
  • Variabilní symbol: 30102021
  • Zpráva pro příjemce: Uveďte heslo „HORY“ a své „JMÉNO“ a „PŘÍJMENÍ“ (popř. více jmen, platíte-li za více osob)

Po odeslání platby převodem, pošlete prosím ihned po zaplacení následující údaje na e-mail: pavel.kral@vse.cz

• jméno a příjmení
  • kontaktní e-mail
  • telefonní číslo
  • datum narození
  • s kým chcete být na pokoji
  • nástupní místo (možno později změnit)
  • zájem/nezájem o připojištění Uniqua
  • případně další požadavky (např. vegetariánská strava)

b) Hotově v pokladně FM VŠE

V pokladně Fakulty managementu (č. dveří 221) vyplníte přihlášku a zaplatíte celou částku nebo zálohu.

Zálohu je nutné zaplatit do 30. 10. 2021. Kdo dříve zaplatí zálohu, má přednost v momentu naplnění kapacity.

Plnou částku je nutné doplatit nejpozději do 30. 11. 2021 (můžete zaplatit rovnou se zálohou).

ZÁPOČTY

Za absolvování lyžařského kurzu je možno obdržet i zápočet z tělesné výchovy. Registrace v InSIS bude zajištěna pro všechny, kteří se na zápočtový kurz přihlásí

Kontakt

Další informace si vyžádejte na emailu pavel.kral@vse.cz nebo osobně v kanceláři č. 228.