Poznej nové spolužáky na seznamovacích kurzech

4. září
6. září
2024

Jak odstartovat svůj univerzitní život? Nejjednodušší a zároveň nejlepší je poznat nové spolužáky na oficiálních seznamovacích kurzech Fakulty managementu. Díky nim poznáš, jak chutná vysokoškolský život ještě před samotným zahájením studia. Strávíě super 3 dny se svými budoucími spolužáky a určitě si mezi nimi najdeš ty, se kterými projdeš celým studiem.

Během seznamováku zažiješ 3 dny plné letní pohody, zábavného programu a relaxu, poznáš spoustu nových lidí a dozvíš se vše, co je před nástupem na Fakultu managementu potřeba vědět. A nebudou to jenom starší spolužáci, kdo na tebe bude čekat. I když tě to možná překvapí, potkáš se také s vedením fakulty, od kterého nudu rozhodně nečekej. Oficiální seznamovací kurzy Fakulty managementu organizují tví starší spolužáci a organizace tzv. Studentských patronů, kteří ti předají veškeré podstatné info, které budeš potřebovat k úspěšnému startu studia.

Jak na to?

Doporučujeme ti přihlásit se co nejdříve, seznamováky bývají každoročně rychle zaplněné. Stačí ti jednoduchá registrace na webu oficiálních seznamovacích kurzů, která ti zajistí, že o nic důležitého ohledně studia a studentského života na FM VŠE nepřijdeš. Veškeré další info tom, co na tebe na seznamováku čeká, najdeš také na oficiálním webu.

Poznej nové spolužáky na seznamovacích kurzech