Týden knihoven v Knihovně Fakulty managementu

Knihovna Fakulty managementu slaví společně se všemi ostatními knihovnami svátek – v týdnu od 7. do 13. října 2024 probíhá totiž Týden knihoven. Motto letošního ročníku je „Životem s knihou“ a bude se věnovat propagaci nových forem čtení a knih obecně.

V prvním patře Knihovny Fakulty managementu (takzvaný volný výběr) byly mezi stávající publikace zařazeny speciální vyčnívající záložky s obrázky knih a QR kódy. Po naskenování QR kódu (a následně po přihlášení k univerzitnímu účtu) se u vybraných knih čtenáři dostanou k elektronickým verzím vybraných publikací.

Přijďte si vyzkoušet čtení novými formami!

V nabídce jsou kromě vybrané studijní literatury také „knihy do života“, jako například „Jak prokouknout druhé lidi“, „Atomové návyky“, „Ekonomické jednohubky“ nebo „Ekonomické bubliny“.