Veřejná prezentace uchazečů o funkci rektora Vysoké školy ekonomické v Praze pro funkční období od 1. dubna 2022 do 31. března 2026

Volební komise pro volbu kandidáta na funkci rektora Vysoké školy ekonomické v Praze zve členy akademické obce, další zaměstnance školy a zájemce z řad veřejnosti na veřejnou prezentaci uchazečů o funkci rektora Vysoké školy ekonomické v Praze pro funkční období od 1. dubna 2022 do 31. března 2026. Volební komise pro volbu kandidáta na funkci rektora Vysoké školy ekonomické v Praze v souladu s článkem 10 Jednacího řádu Akademického senátu Vysoké školy ekonomické v Praze zveřejnuje tímto seznam uchazečů (v abecedním pořadí) o funkci rektora Vysoké školy ekonomické v Praze na funkční období od 1. dubna 2022 do 31. března 2026:

1. doc. Ing. Petr Dvořák, Ph.D. – prorektor pro studijní a pedagogickou činnost, docent na Katedře bankovnictví a pojišťovnictví Fakulty financí a účetnictví.
    Životopis a programové cíle
  2. doc. Ing. Ladislav Mejzlík, Ph.D. – děkan Fakulty financí a účetnictví, docent na Katedře finančního účetnictví a auditingu Fakulty financí a účetnictví.
    Životopis a programové cíle

Veřejná prezentace se uskuteční dne 21. října 2021 od 16:15 ve Vencovského aule v budově VŠE. Přímý přenos z této veřejné prezentace včetně následné diskuse bude možné sledovat na Youtube, na Fakultě managementu bude celá prezentace streamována do zasedací místnosti č. 542, odkud poté bude možno jednotlivým uchazečům klást otázky.

Samotná volba kandidáta na funkci rektora Vysoké školy ekonomické v Praze proběhne na volebním zasedání Akademického senátu Vysoké školy ekonomické v Praze dne 8. listopadu 2021 od 13 h v místnosti č. NB 169 v Praze 3, nám. W. Churchilla 4.