Výsledky 4. ročníku soutěže Studentské vědecko-odborné činnosti

Výsledky ročníku 2022

1. místo – Anna Buchtelová, Vliv konceptu GATE a dalších faktorů na bezpečnost a ochranu zdraví při práci.
  2. místo – Václava Štemberková, Zrušení daně z nabytí nemovitých věcí v manažerském rozhodování, a Aneta Veselá, Chování spotřebitelů při pořízení psa.
  3.  místo – Monika Musilová, Vnímaný vliv produktu na životní prostředí, a Jana Houšková, Paušální daň v ČR v komparaci s vybranými státy Evropy.
  4. – 8.  místo – Petra Jeroušková, Kalkulace nákladů ve vybrané společnosti, a Nikola Káčerová, Očkovanie HPV v kontexte pozitívnej externality, a Karolína Marková, Finanční ochrana v ČR vypočítaná pomocí Kakwani indexu.

Odborná soutěž Studentská vědecko-odborná činnost je určena pro studenty všech ročníků Fakulty managementu a také jiných fakult a univerzit s ekonomickým zaměřením. Studenti mají možnost prezentovat metodické přístupy a výsledky své vědecké a odborné činnosti. V rámci srovnání s ostatními příspěvky, a hlavně v rámci diskuse ke svým příspěvkům, mají možnost získat zpětnou vazbu, která přispěje ke kvalitnější budoucí práci.

Studenti získají cenné zkušenosti při prezentaci vlastní práce a naučí se reagovat na otázky v rámci odborné diskuse od členů komise. Ti nejúspěšnější (tzn. ti, kteří obsadí 1.–3.místo) pak mají možnost získat finanční odměnu v podobě mimořádného stipendia. Všichni účastníci získají diplom, potvrzující účast na této konferenci. Bližší informace jsou k dispozici na stránce soutěže.

Důležité termíny

Registrace do soutěže: do 22. 4. 2022 (mailem Ing. Irena Stejskalová, PhD.)
Odevzdání práce: do 23. 4. 2022 (mailem Ing. Irena Stejskalová, PhD.) – odevzdává se elektronická verze soutěžního textu
Termín konání: v pátek 29. 4. 2022, 8:30 – 13:00 (hybridně – na místě v učebně č. 110, online v MS Teams, kód pro připojení je 641yi2j)