Zvyšuj svůj potenciál, studuj Ph.D. (infoschůzka vol. 2)

28. února
2023

Na podzim jsme se poprvé sešli se studenty (tehdy čerstvě) pátého ročníku k diskusi, jaké jsou jejich možnosti po promocích.Na většinu čeká stabilní, dobře placené a motivující zaměstnání, řada z nich už takové místo dokonce má. Některým studentům ale vysokoškolské prostředí učarovalo a rádi by v něm setrvali i po obhajobě diplomové práce. Pro ně může v úvah připadat doktorské studium.
Vzhledem k tomu, že podávání přihlášek do doktorského studia se blíží (konec května), rozhodli jsme se uspořádat další informační schůzku k doktorskému studiu na Fakultě managementu, která se koná v úterý 28. února 2023 od 17:00 v učebně č. 542. A protože je doktorské studium vhodné i pro studenty kombinované formy studia, proběhne infoschůzka v hybridní formě, budete se tedy moci zúčastnit i on-line. Kód pro připojení ke schůzce prostřednictvím Microsoft Teams je tt8ga43, případně je možné použít přímý odkaz na schůzku.

Co máme připraveno? Znovu vám představíme vám doktorské studium, ujistíme vás, že doktorské studium je jednou z cest, jak budovat kariéru v akademickém či vědeckém světě, ale že se rozhodně hodí třeba i pro práci ve vrcholovém managementu národních či nadnárodních firem. Probereme spolu jednotlivé kroky, které je potřeba učinit pro přihlášení do doktorského studia a pro přípravu na přijímací pohovor. Vysvětlíme vám, co je podstatou doktorského studia a jak probíhá.

Pokud před výzvami neutíkáte, pokud vážně přemýšlíte nad svou budoucností, přijďte si nás alespoň poslechnout. Světem doktorského studia vás provede proděkan pro vědu, výzkum a doktorská studia, doc. Tomáš Kincl a proděkan pro vnější vztahy, doc. Mojmír Sabolovič. Schůzka je určena nejen pro současné studenty FM VŠE.

Zvyšuj svůj potenciál, studuj Ph.D. (infoschůzka vol. 2)